Privacy and Security Policy

KİŞİSEL BİLGİLER

Ginza Travel (Ginza Tur) sizin kişisel bilgilerinizin gizliliği ile ilgili önlemleri alır ve kişisel bilgilerin her zaman güvende olmasını garanti eder. Rezervasyon sitemizden gelen müşteri bilgileri hiç bir zaman ticari amaç ile kullanılmaz ve hiç bir şekilde ticari bir malzeme konusu yapılamaz.

KİMLİK BİLGİLERİNİN AÇIKLANMAMASI

Ginza Travel (Ginza Tur) müşterilerilerinin kimlik bilgilerini hiç bir zaman deşifre etmez. Sadece emniyet ve kamusal idareden talep geldiği durumlarda ve-veya kişilerin kendi istekleri ile doğrultusunda açıklama yapılabilir.

SERVER İSTATİSTİK VE KAYITLARI

Website ziyaretçi pofilini düzenli olarak bilgi ve hizmetlerimizi geliştirmek için analiz ediyoruz. Bu analizler hiçbir zaman kişisel bilgileri içermemektedir ve ziyaretçilerin özel bilgilerine ulaşmamaktadır.

IP ADRESİ

Ip adresleri her bilgisayara özgündür ve internet üzerinde kullanıcıları tanımlamak ve bilgilerine ulaşmak için kullanır. Rezervasyon sistemimizle ilgili bilgi raporlanması için IP adresini kullanır. Güvenli ödeme bilgisi ve dolandırıcılığa karşı korumayı garanti eder. Müşterilerimizin kişisel bilgilerini rezervasyon sistemimiz dışında güncellenmesine müsade etmez.

GÜVENLİ BİLGİ TRANSFERİ İŞLEMİ

Web sitemizde Kredi Kartı güvenliği için SSL sertifikamızın her daim güncel olduğunu ve bununla birlikte 128-bit data şifreleme hizmeti ile kişisel bilgileriniz ve kredi kartı bilgileriniz için en yüksek seviyede güvenlik hizmeti sağladığımızı garanti ederiz. Ginza Travel (Ginza Tur) bilgileri gücelleme hakkını bu dokümanda saklı tutar ve güncellenmiş versiyonunu websitesine gönderir