• Ginza Travel Türkçe
  • Ginza Travel English
  • Ginza Travel Ruski
ANASAYFA / KATEGORİ / KIBRIS TURU

GALERİ

 

1.GÜN

Salı sabahı Antalya Havalimanında daha önce almış olduğumuz  06:45’den en az 3 saat önce kimliklerimiz ile birlikte hazır bulunup ilgili havayolu kontuarında check-in işlemlerimizi tamamladıktan sonra Kıbrıs'a hareket etmek üzere dış hatlar güvenlik kontrolünden geçip uçağımıza gidiyoruz. Uçuşumuzu gerçekleştirdikten sonra yeniden K.K.T.C ne güvenlik kontrolünden geçtikten sonra bavullarımızı alıp Ercan Havalimanında çıkış kapısında bizleri otelimize götürmek için bekleyen transfer aracımız ve rehberimizle buluşuyoruz. İlk olarak otele Güzelyurt turumuzu gerçekleşiyor, sonrasında otelimize geçiyoruz. Odaların müsait olması durumunda resepsiyondan anahtarlarımızı alıp dinleniyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelin aktivitelerin faydalanabilir veya Casino'da şanslarını deneyebilirler.

Kültür turumuzda gidilecek yerler

KORUCAM KÖYÜ (MARONİTLERİN YAŞADIĞI – MAVİ KÖSK – GÜZELYURT ARKEOLOJİ VE DOĞA MÜZESİ – ST MAMAS KİLİSESİ

2.GÜN

Sabah kahvaltısının ardından otelden hareket ederek Lefkoşa mağosa turumuza başlıyoruz. Turumuzun bitişi sonrası otelimize dönüş yapıyoruz.

Kültür turumuzda gidilecek yerler

TARİHİ MAKARİOS SARAYI – BOĞAZ ŞEHİTLİĞİ – BARBARLIK MÜZESİ –YEŞİL HAT SINIR BÖLGESİ PANAROMİK – TARİHİ GİRNE KAPISI – BARNABAS MANASTIRI-YEMEK VE YÜZME MOLASI(HAVA SARTINA GÖRE) LALA MUSTAFA PAŞA CAMİ – NAMIK KEMAL ZINDANI – SURLAR İCİ SERBEST ZAMAN  –KAPALI MARAS

 

3. GÜN

Tatilin tatlı yorgunluğunu üzerimizden atana kadar dinlendikten sonra Otelimizde aldığımız sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz denizin keyfini çıkarabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise Girne şehir merkezinde keyifli zaman geçirebilirler. 

 

4.GÜN

Sabah kahvaltısının ardından otelden hareket ederek Girne  turumuza başlıyoruz. Girne turumuzun bitişi sonrası Antalya’ ya  23:20 uçağıyla dönmek için Ercan havaalanına geçiş yapıyoruz.

 

Kültür turumuzda gidilecek yerler

BELLAPAİS MANASTIRI-KARAOGLAN SEHİTLİGİ –MİLLİ MÜCADELE ACIK HAVA MÜZESİ-ÇIKARTMA PLAJI-

 

 

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

  • ALAN TRANSFERLERİ 
  • KIBRIS KÜLTÜR TURU 
  • PROFESYONEL BÖLGESEL REHBERLİK HİZMETİ
  • 3 GECE OTEL KONAKLAMASI 

 

EKSTRALAR 

  • SEYAHAT  SİGORTASI
  • TÜM ÖZEL HARCAMALAR 

 

DİĞER TURLAR
RODOS TURU
450 TL
BELGRAD&SARAYBOSNA
1500 TL
MEIS ADASI
400 TL
2018 Ginza Travel. Bütün Hakları Saklıdır.